PawPaw Cat Hayvan Hakları Sosyal Sorumluluk Projesi ve Tosia Tech


PawPaw Cat | Ücretsiz Sanal Evcil Kedi Besleme ve Bakma Oyunu


PawPaw Cat, Tosia Tech Yazılım Mobil Teknoloji Sistemleri tarafından Şubat 2018'de tasarlanmaya başlanmış olup, 2018 yazında geliştirmesine başlanan ve Kasım 2018 tarihinde Apple App Store ve Google Play Store Uygulama marketlerinde yayın hayatına başlamış olan, Ücretsiz olarak indirilebilen ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir Sanal Kedi Besleme ve Bakma, Evcil Hayvan Besleme Oyunudur ve hem mobil telefonlarda hem de Tablet cihazlarda sevimli bir şekilde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir arkadaştır.

PawPaw Cat, uygulama gelirlerini reklam modeli ile kazanmakta olup, oyuncularından hiçbir şekilde ödeme ya da ücret talep etmez. Uygulama tüm gelirlerini Mobil Uygulama Reklam Ağlarından elde eder.

PawPaw Cat Mobil Oyununun uygulama sunucu, reklam ve operasyonel giderleri karşılandıktan ve vergiler düşüldükten sonra Tosia Tech Uygulamanın elde ettiği gelirden kalan kazanıma göre Sokak Canlıları için Mama ve Beslenme yardımları yapar.

Sosyal Sorumluluk projesinin amacı sokaklarda yaşayan, her gün zorlu yaşam mücadelesi veren sevimli dostlarımıza yani sokak hayvanlarına yardımda bulunmak olup Tosia Tech bireysellerin evlerinde beslediği sokak hayvanı olmayan ev kedisi veya ev köpeklerine yardım yapmamaktadır. Hemen hemen her gün evinde beslediği hayvanına mama yardım isteyen kişiler olmasına rağmen Tosia Tech gerçek anlamda sokaklarda, çöplüklerde veya ormanlarda terk edilmiş olan veya zaten buralarda hayata gözlerini açmış ve yaşamakta olan sevimli dostlarımıza ulaşmak amacındadır.

Bu amaçla Tosia Tech Mama yardımı çalışmalarını iş ortağı Max'in Yeri Eve Mama ile beraber yürütmektedir ve yardıma ihtiyacı olan sokak dostlarımıza ulaşabilmek için beraber çalışmaktadır. Yardımları belirledikten sonra Max'in Yeri Eve Mama Tosia Tech adına o ay için belirlenmiş olan yardım mamalarını yasal ve kayıtlı hayvan hakları ve hayvanları koruma dernekleri aracılığı ile muhtaç patilere ulaştırır.

2018 yılı içerisinde zaman zaman, projenin ilk çıkış zamanlarında iş ortaklığı anlaşmasından önce Tosia Tech Bireysel olarak mama yardımlarında bulunmuş olup, 2019 yılı başından itibaren bireysel olarak değil, dernekler aracılığı ile sokaklardaki dostlarımıza ulaşacak şekilde Max'in Yeri Eve Mama vasıtası ile mama yardımlarına devam etmektedir.

Tosia Tech'in yürüttüğü PawPaw Cat Sosyal Sorumluluk projesinin, sosyal medya ve PR çalışmalarını Tosia Tech adına Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü - BiPatiBiDost Projesinde yer alan Kadir Has Üniversitesi Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümünün duyarlı öğrencileri üstlenmiştir ve PawPaw Cat projesinde yer almaktadır.

Bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak PawPaw Cat'in öncelikli hedeflerinden birisi de mobil oyunu oynayan çocuk, genç ve yaşlı herkese hayvan hakları bilincini ve sorumluluğunu, sokaklarda yaşam mücadelesi veren sevimli dostlarımızın da toplumda yaşayan birer canlı olduğunu ve buna haklarının olduğunu, satılabilecek ya da hor görülebilecek eşyalar ya da ticari mal olmadıklarını, onların da insanlar gibi duygularının olduğunu aşılamaktır.

Tosia Tech Mobil Oyun Geliştirme ekibi güncel olarak iki adet daha PawPaw Oyunu üzerinde çalışmakta olup, projelerin tasarım, geliştirme ve test aşamaları bittikten sonra uygulama marketlerinde yayınlayarak PawPaw Ailesini büyütmeye devam edecektir.

Sizler de hiçbir ücret ödemeden , tamamen ücretsiz olarak PawPaw Cat'i Apple ve Android cihazlarınıza indirerek bu projeye destek verebilir ve aynı zamanda sevimli bir sanal kedi arkadaş edinebilirsiniz.

PawPaw Cat, Tosia Tech bünyesinde tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bir mobil sanal kedi besleme ve bakma, sanal evcil hayvan bakma oyunudur ve temel amacı mobil cihazınızda eğlenceli vakit geçirirken, genç yaşlı herkese hayvan hakları çerçevesinde sosyal sorumluluk bilinci aşılamaktır.

Tosia Tech


PawPaw Cat Tosia Tech Maxin Yeri Eve Mama KHAS PR BiPatiBiDost